Gimnazjum nr 2 w Chorzowie - Gimnazjum nr 2 w Chorzowie

Misja i polityka jakości. Aktualności - Biblionetka, czyli co w bibliotece piszczy. Oferta dla klas Szkoły Podstawowej. Informacje dla klas III. Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych. Postanowienie w sprawie wykazu zawodów wiedzy . które mogą być wymienione na świadectwie. Informacja o szkołach ponadgimnazjalnych na terenie województwa śląskiego. Rekrutacja - KO w Katowicach. Lekcje i przerwy - czas trwania. Biuletyn informacyjny na rok szkolny. Szkolny klub europejski Poznajmy Europę. 19 ucz.

OVERVIEW

The web page gimnazjum2.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have crawled nineteen pages inside the site gimnazjum2.pl and found one website referencing gimnazjum2.pl. I found two mass network accounts retained by this website.

GIMNAZJUM2.PL TRAFFIC

The web page gimnazjum2.pl has seen alternating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for gimnazjum2.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum2.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum2.pl

LINKS TO GIMNAZJUM2.PL

Projeto Comenius I love my future as a European Citizen - Agrupamento À Beira Douro - Comenius - Y love my future

Reunião de projeto em Itália - Castellamare di Stabia. Reunião de Projeto em França - Arette. Reunião de projeto em Portugal - Medas. Reunião de projeto na Bulgária - Yurukovo. Reunião de projeto na Polónia - Chorzów.

WHAT DOES GIMNAZJUM2.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum2.pl Mobile Screenshot of gimnazjum2.pl Tablet Screenshot of gimnazjum2.pl

GIMNAZJUM2.PL SERVER

I detected that the main root page on gimnazjum2.pl took one thousand three hundred and thirty-seven milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider gimnazjum2.pl not secure.
77.55.29.82

We diagnosed that this website is implementing the Apache/2 os.

Gimnazjum nr 2 w Chorzowie - Gimnazjum nr 2 w Chorzowie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page gimnazjum2.pl states the following, "Aktualności - Biblionetka, czyli co w bibliotece piszczy." I viewed that the website stated " Oferta dla klas Szkoły Podstawowej." They also said " Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych. Postanowienie w sprawie wykazu zawodów wiedzy . które mogą być wymienione na świadectwie. Informacja o szkołach ponadgimnazjalnych na terenie województwa śląskiego. Rekrutacja - KO w Katowicach. Lekcje i przerwy - czas trwania. Biuletyn informacyjny na rok szkolny. Szkolny klub europejski Poznajmy Europę."

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie

Procedura zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych. Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki. Dokumenty i informacje dla pracowników i emerytów. Brak wydarzeń w danym .

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu

Przejdź do serwisu przystosowanego dla osób niepełnosprawnych. Projekt edukacyjny - klasy II. Naszą witrynę przegląda teraz 2. W pierwszym tygodniu września będzie możliwość sprzedania i zakupu używanych podręczników. Przez uczniów klas II i III. Uczniowie, którzy chcą sprzedać lub zakupić podręczniki. Zapraszamy do biblioteki szkolnej w ww.

Aktualności Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA HEWELIUSZA W ŻUKOWIE

Finał Konkursu Wiedzy Wędkarskiej i Ekologicznej. V Powiatowy Konkurs na Literowanie Wyrazów. W Języku Angielskim Spelling Bee lista szkół i uczniów. Zamiast kartkówki gra czytelnicza! Konkurs języka angielskiego w Technikum TEB Edukacja. Pierwsze Miejsce w Gminie i Drugie w Powiecie Naszych Piłkarzy Ręcznych.